Atrask savo talentą

2022-05-25

Gegužės 25 d. 8 – 10 kl. mokiniai dalyvavo RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje vykusiame Europos profesinių gebėjimų savaitės renginyje „Atrask savo talentą“. Aštuntokai ir dešimtokai susipažino su žirgininkystės verslo darbuotojo, virėjo, multimedijos paslaugų teikėjo, elektriko bei automobilių mechaniko specialybėmis. Mokiniai turėjo galimybę pajodinėti žirgais, gaminosi lavašus bei valgė gardžią sriubą, stebėjo magnetų veikimą bei jungė elektros grandines, stebėjo, kaip reguliuojamos automobilių lempų šviesos, kaip kompiuterio pagalba automobilyje randami gedimai, kaip remontuojami varikliai, kartu su instruktoriumi pasivažinėjo traktoriumi. Po renginio visos dalyvavusios mokyklos buvo apdovanotos padėkos raštais.