Šeimų vakaras

2022-05-27

Gegužės 27 d. pavakarę mokykloje šurmuliavo šeimos – pradedant mažaisiais darželinukais ir baigiant močiutėmis, nes pedagogų kolektyvas visus pakvietė į tradicinį renginį – Šeimų vakarą. Virš šimto žmonių vos tilpo mokyklos aktų salėje, kur renginį pradėjo pradinių klasių mokytoja Ieva. Ji jautriai ir prasmingai priminė, kad šeima – svarbiausia vertybė žmogaus gyvenime. Po to scenoje pasirodė jaunieji dainorėliai (ketvirtokai, šeštokės, dešimtokės) bei šokėjėliai pirmokai. Vėliau visi buvo suskirstyti į komandas ir jų laukė pasivaikščiojimas po mokyklą. Ne šiaip pasivaikščiojimas, o atliekant užduotis – nupiešę ant lapo šeimą skubėjo į įvairius kabinetus, kur turėjo atlikti užduotis: sugalvoti šeimos nariams ir augintiniams vardus, ,,suteikti“ jiems metus, pasiūlyti, į kokią šalį šeima norėtų keliauti, kokius augalus auginti, viską nuspalvinti bei sukurti laimingos šeimos formulę. Atlikus užduotis ir grįžus į salę visų laukė smagus protmūšis, kurį vedė mokytoja Gitana. Vėliau visi susižavėję stebėjo muzikos mokytojos Jūratės pastatytą spektaklį, kuriame atsiskleidė mergaičių talentas vaidinti. Vakaras baigėsi skanios košės, kurią išvirė mokyklos virėjos Alma ir Lina, bei saldumynų ragavimu, o kas dar turėjo jėgų, galėjo pasiklausyti linksmų mokytojo Egidijaus atliekamų melodijų bei smagiai pašokti. Džiaugiamės visais, kurie dalyvavo Šeimų vakare, ir dėkojame visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.