Priėmimas

Priėmimo į mokyklą ir išvykimo iš mokyklos tvarka

BENDROSIOS NUOSTATOS

Į Rozalimo pradinę mokyklą priimami moksleiviai mokytis pagal pradinio ugdymo programą.

Vykdant moksleivių priėmimą į bendrojo lavinimo mokyklą, vadovaujamasi mokyklos nustatyta tvarka ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2003 m. gruodžio 24 d. įsakymu Nr. ISAK-1879 bei Pakruojo rajono savivaldybės sprendimais.

PRIĖMIMAS

1. Tėvų (globėjų) prašymus mokytis pagal pradinio ugdymo programą priima ir registruoja sekretorė. Registruojant prašymą, reikia pateikti moksleivio asmens duomenis.

2. Prašymų priėmimas pradedamas nuo vasario 1 d.

3. Prašymų priėmimas baigiamas paskutinę darbo dieną prieš naujų mokslo metų pradžią arba užpildžius visas vietas klasėse.

PRIĖMIMO KRITERIJAI

Asmenys mokytis pagal pradinio ugdymo programą priimami remiantis Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2005 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. ISAK-556 patvirtintais „Nuosekliojo mokymosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas tvarkos” reikalavimais.

IŠVYKIMAS*

1. Tėvai (globėjai) rašo prašymus dėl išvykimo iš mokyklos ir jį registruoja raštinėje.

2. Sekretorė apie išvykstantį moksleivį informuoja klasės auklėtoją.

3. Klasės auklėtojas moksleivio dokumentus (mokymosi sutartį, duomenis apie mokymosi pasiekimus, atsiskaitymo su mokykla lapelį) pateikia direktoriui.

4. Išvykstantis moksleivis reikiamus dokumentus pasiima iš raštinės po 3 dienų nuo prašymo pateikimo.

* Ši tvarka netaikoma moksleiviams, baigusiems pradinio ugdymo programą.