2016-2017 m.m. Rozalimo pagrindinės mokyklos Direktoriaus padėkos stropiausiems ir aktyviausiems mokyklos mokiniams:
1 kl
Aleksejevaitei Tinai – I trimestras – už puikų mokymąsi, II trimestras – labai gerą mokymąsi,
Bačkytei Džesminai – I trimestras – už labai gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą,
Baranauskaitei Brigitai – I ir II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Juodikiui Kajui – II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Krikščiūnaitei Emilei – I trimestras – už labai gerą mokymąsi, II trimestras – už gerą mokymąsi,
Kvedaraitei Gabijai – II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Noreikaitei Karinai – II trimestras – už gerą mokymąsi,
Tumėnaitei Rusnei – II trimestras – už gerą mokymąsi,
Žiauniui Pauliui – I ir II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Žvirbliui Evaldui – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą, II trimestras – už gerą mokymąsi,
Žvirblytei Lėjai – I trimestras – už puikų mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą.
2 kl
Andrašūnaitei Klarai – I ir II trimestras – už labai gerą mokymąsi,
Daunorui Kristupui – II trimestras – už gerą mokymąsi,
Gasaičiui Andriui – I ir II trimestras – už labai gerą mokymąsi, II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Sinkevičiui Pauliui – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Stanevičiūtei Nidai – I trimestras – už puikų mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą,
Tribulaitei Urtei – I trimestras – už labai gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą,
Želviui Jonui – I ir II trimestras – už labai gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą.
3 kl
Juozaičiui Nojui – II trimestras – už gerą mokymąsi,
Kairytei Erminai – I trimestras – už labai gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą,
Kazlauskaitei Saulei – I ir II trimestras – už labai gerą mokymąsi,
Klyviui Titui – II trimestras – už puikų pamokų lankomumą.
4 kl
Bitinaitei Aistei – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Čeponytei Jagminai – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Impolytei Augustei – II trimestras – už labai gerą mokymąsi,
Vasiliauskui Tadui – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą.
5 kl
Čepuliui Minvydui – I ir II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Daugvilai Dominykui – I ir II trimestras – už gerą mokymąsi,
Zaičenko Kajui – I ir II trimestras – už gerą mokymąsi.
6 kl
Andrulytei Gabijai – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Kvedarui Edvinui – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Petrauskaitei Akvilei – I trimestras – už gerą mokymąsi,
Štaudei Augustui – I trimestras – už gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą, II trimestras – už gerą mokymasi,
Trumpytei Gabijai – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Žeimytei Viltei – I ir II trimestras – už gerą mokymąsi.
7 kl
Budzevičiūtei Erikai – II trimestras – už gerą mokymąsi,
Juozaitytei Dominykai – I ir II trimestras – už gerą mokymąsi,
Kazokaitytei Dainorai – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Voroničaitei Samantai – II trimestras – už gerą mokymąsi, už puikų pamokų lankomumą.
8 kl
Armonui Kornelijui – I trimestras – už gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą,
Kazokaičiui Justinui – I trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Survilaitei Linai – I trimestras – už gerą mokymąsi ir puikų pamokų lankomumą, II trimestras – už gerą mokymąsi.
9 kl
Budzevičiui Tadui – II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Gasparavičiui Tadui – I ir II trimestras – už gerą mokymąsi,
Laginauskaitei Brigitai – I ir II trimestras – už puikų pamokų lankomumą,
Zenevičiūtei Gabrielei – II trimestras – už gerą mokymąsi.
10 kl
Gasparavičiui Tadui – I ir II trimestras – už gerą mokymąsi.