Išvyka į Ventės Ragą

2022-05-24

Gegužės 24 dieną dalis 1-10 klasių mokinių lankėsi Ventės rago ornitologinėje stotyje. Tai mokytojų A. Kisežauskės ir J. Dumbrienės parašyto projekto ,,Aplinka – gamtos ir žmogaus kūrinys“ įgyvendinimas. Stoties vedėjas Vytautas Jusys mokinius supažindino su ornitologinės stoties darbo specifika, papasakojo, kiek ir kokių paukščių sužieduojama, parodė, kaip ant kojos uždedamas žiedas ir leido mažiausiai mokinukei Dorotėjai sužieduotą paukštelį paleisti į laisvę. Taip pat mokiniai apžiūrėjo Ventės Rago ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspoziciją, kurioje susipažino su praskrendančiais ir žiemojančiais Lietuvoje paukščiais. Mokiniai pasivaikščiojo Kuršių marių pakrante, prisirinko kriauklelių, įvairiaspalvių, marių vandens nugludintų akmenukų bei užkopė į Ventės Rago švyturį ir iš aukštai apžiūrėjo pamarį. Ilga kelionė nuvargino, bet mokinukai grįžo pilni įspūdžių.