Geros savijautos programa

2021-12-09

Gruodžio 9 d. visi mokyklos mokiniai dalyvavo „Geros savijautos” programos edukaciniame renginyje. Optometrė – iridologė, pedagogė Jūratė Aleškevičiūtė supažindino, kaip veikia žmogaus regėjimo sistema, kaip akių sveikata susijusi su mąstymu, pateikė akims pratimų, kurie palengvina akių ir psichinės sveikatos būklę, pasiūlė keletą kvėpavimo ir meditacijos priemonių, kurios padėtų suprasti savo emocijas ir jas valdyti.

Lektorė menininkė Žiedūnė Aleknaitė vedė edukaciją „Šiluminė kelionė”. Jos metu mokiniai buvo mokomi atpažinti savo emocijas ir jausmus naudojant statybos prietaisą termovizorių, atskirti „šiltus” ir „šaltus” jausmus, išreikšti juos naudojant meninės terapijos priemones: fraktalų piešimą ir tapybą akrilu.

Mokiniai aktyviai įsijungė į veiklas, smagiai bendravo su lektorėm ir bendradarbiavo tarpusavyje, vėliau dalinosi įspūdžiais, pasikartojo pratimus regai gerinti.