Mokykla puošiasi

2021-12-08

Artėjant didžiausioms metų šventėms visi kuria šventinę aplinką, kad būtų šviesu, jauku, gera. Ir mūsų mokyklos mokiniai, patarti ir pamokyti dailės ir technologijų mokytojos Jūratės Sokienės, puošia mokyklą – languose ,,nutūpė“ raudongurklės sniegenos, apsuptos didesnių ir mažesnių snaigių, aktų salėje jau baigiama puošti žaliaskarė eglutė, koridoriuose spindi girliandos, ruošiamės ir savo kalėdinių eglučių alėjai, kuri džiugins akis pirmame aukšte. Smagu, kad prie šios malonios ruošos prisideda visos klasės, aktyviai dalyvauja ir mokytojai.

Iš visos širdies dėkojame Pakruojo miškų urėdijos Rozalimo girininkijai už padovanotas eglutes, kurios savo grožiu ir tikro miško kvapu džiugina mūsų bendruomenę.