Dainuojanti mokykla

2020-01-17

Sausio 17 dieną mokykloje vyko tradicinis renginys ,,Dainų dainelė“. Pilnutėlė mokyklos salė šiltai palaikė visus, stovėjusius scenoje. Renginį pradėjo mažiausi – Rozalimo darželio solistė Liepa Butnoriūtė su ,,Nauja suknele“ ir ,,Ežiukų“ grupė, atlikusi smagią dainelę ,,Du kačiukai“. Paskui gėrėjomės mokyklos dainininkais- pradedant pirmąja ir baigiant dešimtąja klasėmis. Baigiamąją dainą – V. J. Lyguto sukurtą „Dainų dainelę” – atliko ne tik dalyviai, bet ir visi žiūrovai salėje.

Smagu matyti mokinius ne tik dainuojančius, bet ir deklamuojančius, mat tarp dainų išgirdome daug gražių eilių. Jas deklamavo ar skaitė 1 – 10 klasių skaitovai. Kai kurie skaitovai skaitė savo ir kitų malonumui, o keletas dalyvavo mokyklos meninio skaitymo konkurse. O į rajono meninio skaitymo konkursą vyks penktokė Urtė, aštuntos klasės mokinė Eimantė ir dešimtokė Dominyka. Didžiuojamės visais, kurie išdrįsta lipti į sceną, ir džiaugiamės, kad jų nemažėja.