Vakarai mokykloje

Šiais mokslo metais penktadienio vakarais mokykloje nebūna tamsu. Mokyklos direktoriaus pavaduotojo A. Židonio iniciatyva buvo ,,atgaivinti“ šokiai ir įvairūs renginiai. Lapkričio mėnesį vykusiame Helovyno vakare, kurį organizavo septintokės, dalyviai atliko linksmas ir ,,baisias“ užduotis, buvo pasipuošę įvairiais kostiumais. Filmų vakare žiūrovai jautėsi kaip tikrame kino teatre – su kukurūzų spragėsiais ir gaiviaisiais gėrimais. O neseniai vyko ,,alternatyvioji“ ,,Dainų dainelė“ – karaokė vakaras. Mokiniai, kurie scenoje jautėsi nejaukiai dieną ar net visai nedalyvavo ,,Dainų dainelėje“, čia galėjo pasijusti dainininkais. Į sceną lipo tie, kurie norėjo dainuoti lietuviškai – dviese, trise ar po keturis. Smagios, šiuolaikinės ir senesnės populiarios dainos išjudino žiūrovus, kurie audringai palaikė atlikėjus ir jiems pritarė. Kviečiame visus mokinius aktyviai siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas penktadienio vakarais.