Vasaros stovykla pradinukams

2017-06-5-9

Birželio 5-9 dienomis mūsų mokykloje veikė dieninė vasaros stovykla 1-4 klasių mokiniams. Pradinukai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose veiklose: piešti, sportuoti, žaisti, keliauti. Mokiniai išmoko darniai dirbti komandoje, padėti draugui, taikiai spręsti iškilusias problemas.

Pirmą dieną mokinukai skyrė piešimui ir judriems žaidimams. Nupiešę konkursinį piešinį „Mano Lietuva“ su nekantrumu lauks apdovanojimų. Konkursą organizavo Lietuvos televizija ir radijas.

Antrąją ir trečiąją dieną vaikai lankėsi Naisiuose, piešė ant asfalto, išmoko žaisti keletą stalo žaidimų.

Ketvirtoji diena buvo skirta judriesiems žaidimams lauke ir juokingų piešinėlių kūrimui. O penktąją dieną pradinukų laukė linksmosios estafetės, orientacinės varžybos bei lobio ieškojimas.

Vaikai buvo patenkinti stovykla, laikas praėjo linksmai ir turiningai.

Mokytoja Gitana Šimulynienė