Garsiniai knygučių skaitymai

2016-12-07

Advento laikotarpio metu, susikaupimo, ramybės metu, pradinukai rinkosi į mokyklos biblioteką, kurioje garsiai skaitė knygutes.

Pirmi garsinį knygučių skaitymą išmėgino ketvirtokai. Ant kilimo, kas klūpėdami, gulėdami, o kas sėdėdami, skaitė pasakas. Jos ypač patinka ketvirtokams. Po to visi aptarinėjo perskaitytas pasakas, ieškojo pagrindinės minties, pagrindinių veikėjų, dalijosi mintimis…

Garsinį knygučių skaitymą išbandė ir trečiokai. Su savo mokytoja J.Gavriušenkiene visi skaitė K.Kasparavičiaus knygutę :Mažoji žiema“. Knygutė visiems patiko. Mokiniai vardijo pagrindinius knygutės veikėjus, aptarinėjo juos, aiškinosi pagrindinę mintį ir ko galima iš jos pasimokyti.

Kadangi skaitymai kitaip vaikams patinka, tai dar ne kartą bibliotekoje vyks tokios valandėlės.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė