Padėkite beglobiams gyvūnams

2016-12-14

Beglobius, be jokios širdgėlos iš namų išmestus gyvūnus matome vos ne kasdien. Smagu, kad yra globos namai, kuriuose gyvūnėliai randa sau namus. Mes norime praskaidrinti beglobių gyvūnėlių kasdienybę, tad jau ketvirtus metus Rozalimo pagrindinėje mokykloje vykdoma akcija „Padėkite!“, skirta Panevėžio gyvūnų globos namų „gyventojams“ paremti. Į ją įsijungia ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai, miestelio gyventojai. Visada beglobius gyvūnus remia Rozalimo ambulatorija, darželis, Rozalimo parapijos senjorų namai, Žvirblonių darželis. Nuoširdžiai dėkojame šių įstaigų direktorėms ir kolektyvams. Atskirai norime padėkoti 7 klasės mokiniams ir auklėtojai A. Juodikienei, kurie visada prisideda ne tik lėšomis, bet ir maistu gyvūnėliams.

Esame dėkingi mokytojoms: R. Šaltmerienei, N. Pečeliūnaitei, D. Mateliūnaitei, R. Tamošaitytei, I. Gugienei, L. Nomgaudienei ir kt. už paramą.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė