Išvyka į vaikų biblioteką

2016-12-15

2016m. gruodžio mėn. 15 dieną Rozalimo pagrindinės mokyklos geriausi pradinių klasių skaitytojai viešėjo Pakruojo J.Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Vaikučiai dalyvavo edukacinėje valandėlėje “senosios mokyklos pamoka”, kurią vedė bibliotekininkė Birutė. Mažieji skaitytojai tamsioje klasėje žvakių šviesoje rašė plunksna ant beržo tošies savo vardą, galėjo išbandyti klupėjimą ant žirnių – taip buvo baudžiami nusikaltę vaikai.

Po to visi klausėsi bibliotekininkės Linos sekamos muzikinės pasakos apie pirštinę ir patys grojo įvairiais instrumentais, pritardami gyvūnėlių balsams.

Labai patiko konsolė.Tai interaktyvi muzikinė lenta. Dalyviai, pasirinkę sau patinkančią muziką, šoko ir kartojo šokio judesius. Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Patiko ir interaktyvus stalas, kurį daugelis pamatė pirmą kartą.

Bibliotekininkė Sigita supažindino vaikus su naujomis knygelėmis, parodė žaidimų kambarį, pasigėrėjome čia papuošta eglute.

Gerai praleidę laiką, smagiai nusiteikę grįžome į mokyklą. Ši ekskursija į vaikų biblioteką, tikimės, ne paskutinė. Ir kitais metais tokiose išvykose dalyvaus tik daug ir gerai skaitantys mokinukai.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė