Susitikimas su dailininkais

2016-10-25

Spalio 25 dieną, antradienį, antros ir trečios pamokos metu, Rozalimo pagrindinės mokyklos 5 ir 9 klasių mokiniai lankėsi Rozalimo parapijos salėje, kur susitiko su tapytojais Agnija Germane, Juriu Germaniu iš Rygos ir Rebeka Bruder iš Vilniaus.

Dailininkai mokiniams papasakojo apie dailininko – tapytojo profesiją, dailininko darbų įvairoves, bei jų subtilybes. Mokiniai apžiūrėjo dar kvepiančius dažais paveikslus, kuriuose atpažino savo miestelį, Pakruojo dvaro parką ir net savo tikybos mokytoją Neringą.

Už įdomų susitikimą dėkojame Vidai Ignatjevienei, kurios iniciatyva šie dailininkai svečiavosi Rozalime ir tapė rudens paauksuotus parkus bei senąją architektūrą. Mokinius į susitikimą su dailininkais lydėjo dailės mokytoja Jūratė Sokienė ir socialinė pedagogė Vaida Jankauskienė.

2016_dail_1 2016_dail_2