Mano svajonių sodyba

2016-10-25

Per technologijų pamoką mokytojas Egidijus Impolis skyrė 6 klasės mokiniams užduotį – nubraižyti kubą. Jiems kubas labiau buvo panašus į namelį. Taip palengva išsirutuliojo idėja kiekvienam tokį sukurti. Mokiniai rinko spalvas, dažė. Numatė langų, durų, kamino vietą. Kilo mintis prie namo suprojektuoti kiemą su įvairiais elementais. Medžiagas puošimui – įvairiaspalvius karoliukus – padovanojo Gražvydas Jokantas.

Mokinių sukurti darbai – dalis ekspozicijos, kuri bus pristatyta spalio 25 d. 15.00 val Pakruojo vaikų bibliotekoje ir vyks iki lapkričio 7 d. Ten nusidrieks eilė sodybų, ištisa gatvė.

Jaunieji architektai : Gabrielė Lukošiūtė, Viltė Žeimytė, Gabija Trumpytė, Lukas Puzinas, Rolandas Sinkevičius.

2016_sod_1