Rajoninė raiškaus žodžio šventė

2023-02-14

Vasario 14 dieną mūsų mokyklos mokiniai Rebeka Kazlauskaitė (3 kl.) ir Marijus Andrašūnas (4 kl.) dalyvavo rajoninėje raiškaus žodžio šventėje, kuri vyko Pakruojo sinagogoje. Čia susirinko 3-4 klasių rajono mokyklų mokinukai. Jie deklamavo lietuvių poetų eilėraščius, o mūsų trečiokės Lilija Aleknavičiūtė ir Kotryna Vitkutė atliko po keletą kūrinėlių pianinu. Susirinkusius šventės dalyvius pasveikino Suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė Rima Juozapavičienė, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius. Šventę stebėjo ir plojimais vaikučius palaikė Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė, vaikų tėveliai ir mokytojai. Mokinukai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Dėkojame organizatoriams už gražią šventę.

3 kl. mokytoja Gitana Šimulynienė

Daugiau nuotraukų: čia