„Aš myliu Lietuvą”

2023-02-10

Penktadienio popietę mūsų mokinukai susirinko į šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Šventės organizatoriai trečiokai priminė šios dienos svarbą, pakvietė išbandyti jėgas žinių apie Lietuvą viktorinoje, atlikti praktines užduotis, pažaisti liaudies žaidimą. Šventės metu vaikai galėjo pasidžiaugti savo piešinių paroda, dailyraščiu parašytais darbeliais. Smagiai nuteikė šokių būrelio vaikų pasirodymas, Marijaus Andrašūno padeklamuotas eilėraštis. Vaikai už aktyvų dalyvavimą ruošiantis šventei buvo apdovanoti saldžiais prizais. Mokyklos direktorė pasidžiaugė I pusmečio ugdymosi pasiekimais, įteikė padėkos raštus bei padėkojo už aktyvų dalyvavimą įvairiuose konkursuose. Gerai padirbėjus galima ir paatostogauti!

3 kl. mokytoja Gitana Šimulynienė

Daugiau nuotraukų: čia