Konkursas

2022-04-13

Balandžio 13 d. mūsų mokyklos dešimtokai dalyvavo konkurse ,,Esu saugus, nes žinau“, kurį organizavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius. Konkurso metu mokinių komandos atlikinėjo skirtingas užduotis: pasitikrino kelių eismo žinias, gilinosi į automobilio sandarą, demonstravo vairavimo įgūdžius (vairavimas vyko prižiūrint instruktoriui). Mūsų mokyklos komandą ,,Suk vairą“ sudarė trys dalyviai ir 3 palaikymo komandos nariai, kuriuos lydėjo spec. pedagogė R. Žindžiuvienė. Dalyvavo 4 komandos iš įvairių rajonų. Augustė teorinių žinių konkurse užėmė 1 vietą, Minvydas praktinio vairavimo konkurse 3 vietą, o praktinėje rungtyje, kurioje dalyvavo Gvidas, visų 4 komandų nariai pasirodė vienodai gerai, todėl vietos nebuvo skirstomos – apdovanoti visi. Visi dalyviai ir mokyklos apdovanoti padėkomis.

Po renginio mokiniai galėjo pajodinėti žirgais, kurie auginami ten pat, mokymo centre, apsilankė retromobilių muziejuje Šeduvoje, taip pat apžiūrėjo Velykinių margučių alėją.