6-oji Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada

2022-04–

Klaipėdos universitete vyko 6-oji Lietuvos 5-8 klasių mokinių Steam (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada. Dalyvauti olimpiadoje iš visos Lietuvos buvo pakviestas 141 mokinys, tame tarpe ir mūsų mokyklos 6 klasės mokinė Tina Aleksejevaitė, kuo labai didžiuojamės. Olimpiados atidaryme visus mokinius ir jų mokytojus pasveikino Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas. Sveikinimo žodį tarė ir JTI (jūrų tyrimo instituto) direktorė Zita Rasuolė Gasiūnaitė. Mokiniams ir mokytojams buvo įteiktos originalios atminimo dovanėlės. Po to mokiniai sprendė užduotis. Atlikę užduotis, mokiniai dalyvavo pažintinėje veikloje Klaipėdos universitete. Nors ir 6-ojoje Lietuvos mokinių STEAM olimpiadoje Tina prizinės vietos neiškovojo, bet, kaip sakė universiteto rektorius, visi tie šaunūs, darbštūs, smalsūs mokiniai iš visos Lietuvos, kurie pateko į šią olimpiadą, yra nugalėtojai. Sveikiname Tiną ir džiaugiamės.