Protmūšis, skirtas Žemės dienai

2022-03-20

Kaip ir kasmet mokykloje vyksta veiklos, skirtos Žemės dienai. Šiais metais jos prasidėjo kovo 20 d. Žemės vėliavos pakėlimu. Pasaulinė Žemės diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tai galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.

Kovo 29 d. mokykloje vyko protmūšis, skirtas Žemės dienai paminėti. Užduotis protmūšiui kūrė gamtos mokslų mokytojos Jurgita ir Audra. Dalyvavo 4 komandos, sudarytos iš 6-10 klasių: „Slava Ukraini“, „Kroksai“, „Kraunam malkas“, „Žalieji aukseliai“. Protų mūšį stebėjo ir vertino komisijos narės, mokytojos Asta, Sigita, Roma. Pasibaigus protmūšiui komisija susumavo rezultatus ir paskelbė nugalėtojus. Jais tapo komanda ,,Kraunam malkas‘’. Mokiniai, dalyvavę protmūšyje, buvo apdovanoti padėkomis ir simbolinėmis dovanėlėmis. Dovanėlės įsigytos iš aplinkosauginio projekto lėšų.