Akcija „Padėkime!”

2018-11-05-2018-12-14

Baigėsi akcija Panevėžio gyvūnų globos namų gyventojams „Padėkime!“. Ši akcija mūsų mokykloje tapo tradicija ir vykdoma jau penktus metus.

Šaunu, kad gyvūnams aukojama ne tik pinigų, bet ir maisto, apklotų, čiužinių, palučių… Šiais metais didelės paramos gyvūnams sulaukta iš Rozalimo vaikų darželio grupių „Ežiukai“ ir „Kiškiukai“. Ačiū auklėtojoms, auklytėms ir visiems tėveliams.O „Ežiukams“ didelis „ačiū“ už palinkėjimus gyvūnams, kuriuos vaikučiai patalpino dideliame voke.

Taip pat dėkojame mokyklos mokiniams, mokytojams ir darbuotojams už piniginę paramą: mokyklos direktoriui G.Skorupskiui, mokytojoms R.Šaltmerienei, R.Tamošaitytei, D. Mateliūnaitei, A.Kisežauskei, R.Žindžiuvienei, visiems pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms. Didelę paramą visada jaučiame iš Žvirblonių darželio. Ačiū direktorei V.Kanišauskienei ir visam kolektyvui.

Šiais metais gyvūnų globos administracija mūsų mokyklai ir Rozalimo darželinukams įteikė padėkos raštus. Dėkui visiems, besistengiantiems palengvinti gyvūnėliams gyvenimą.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė