Talentų vakaras

2018-12-21

Baigiantis metams Rozalimo mokyklos mokiniai nusprendė parodyti savo meninius gebėjimus ir suorganizavo „Talentų šou”. Vakarą šokiu pradėjo aštuntokai, po to Kalėdų bobutė į sceną pakvietė penktokus. Mažiausi 5-10 klasių dalyviai parodė vaizdelį, kas būtų, jei elfai ir Kalėdų Senelis nuspręstų pailsėti per šventes. Aišku, visi vaikai liktų be dovanų. Bet kiek pasipykę ir pasiginčiję visi susitaikė ir išvyko vaikams dalinti dovanų. Po to scenoje pasirodė šokėjai: ir šeštokai, ir septintokai, ir devintokai, ir dešimtokai savo smagiais šokiais išjudino žiūrovus, kurie negailėjo plojimų. Vakarą baigė šeštokai, parodę keletą vaizdelių iš mokyklos gyvenimo, apžvelgę miestelio ir mokyklos naujienas. Visi dalyviai už drąsą, originalumą, linksmumą administracijos buvo apdovanoti saldžiais prizais. Be to, direktorius padėkojo aštuntokams už renginio organizavimą bei devintokams už salės papuošimą. Vakarą visi smagiai užbaigė šokių aikštelėje.