Bėgimas Pakruojo dvaro takais

2018-10-06

Jau nebe pirmą kartą organizuotame renginyje ,,Bėgimas Pakruojo dvaro takais” dalyvavo ir nemaža grupė 1-10 klasių mūsų mokyklos sportininkų, kuriuos pakvietė prisijungti kūno kultūros mokytoja Vaida. Jei pernai, dalyvaujant pirmą kartą, buvo nedrąsu, tai šiemet buvo galima pagalvoti ir apie prizines vietas. Dalyvių buvo virš 500 iš įvairių Lietuvos kampelių – Vilniaus, Kauno, Alytaus, Šiaulių, Žagarės, Trakų ir net iš Londono atvyko bėgimo entuziastų. Pirmieji prie starto stojo bėgantys 2,5 km – jų tarpe mūsų mokyklos vyresnieji berniukai ir mergaitės bei pati kūno kultūros mokytoja. Finišas buvo smagus – berniukams pavyko aplenkti mokytoją. Po to buvo duotas startas ilgiausios distancijos – 10 km – bėgikams. Kai šie finišavo, 500 m bėgo jauniausieji dalyviai – darželinukai ir pradinukai. Vėliau atskiromis amžiaus grupėmis dalyviai bėgo 1 km. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų mokyklos atstovai tapo prizininkais – 2.5 km distancijoje 2 vietą užėmė dešimtokas Lukas Gasparavičius, o 1 km trasoje taip pat antras finišavo penktokas Nojus Juozaitis. Nedaug iki pakylos trūko antrokui Augustui, penktokui Titui Kazokaičiui, šeštokei Ugnei, aštuntokui Aivarui bei mūsų mokytojai Vaidai, kurie užėmė 4-6 vietas. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o prizininkai diplomais ir taurėmis, kurias įteikė rajono meras S. Gegeckas. Tikimės, kad ši mūsiškių sėkmė tokiame rimtame bėgime paskatins mokinius labiau sportuoti ir siekti rezultatų bei imti pavyzdį iš mokytojos Vaidos, kuri bėgime dalyvavo su abiem sūnumis – antroku Augustu ir 3 metukų Agniumi.

Dar kartą sveikiname prizininkus – Luką ir Nojų.