Šventėm tarptautinę mokytojų dieną

2018-10-05

Spalio 5 dieną – tarptautinę Mokytojų dieną – mokiniai į mokyklą rinkosi anksčiau. To priežastis – norėjo būti pirmesni už mokytojus, kad galėtų šiuos maloniai nustebinti. Ir tai moksleiviams pavyko. Kiekvienas mokytojas ryte buvo pasitiktas prie durų ir apdovanotas – melisos sodinuku (kad nervus nuramintų) ir saldainiuku (kad gyvenimas būtų saldesnis). Atėję į mokytojų kambarį vėl nustebome – stende kabėjo gėlėtas sveikinimas, ant stalo laukė akį ir gomurį viliojantis pyragas. Be to, visas pertraukas grojo muzika, mokiniai stengėsi būti mandagūs, drausmingi. Ech, kad taip dažniau…

Dėkojame mokiniams , ypač šeštokams, septintokams ir dešimtokams (bei jų auklėtojoms) už malonius siurprizus.

O po pamokų mokytojai surengė sau ekskursiją į Pasvalį. Mieste apžiūrėjome Girnų muziejų, giliausią „šlapiąją” smegduobę (gylis virš 20 m), grožėdamiesi nuostabiu rudeniu pasivaikščiojom po parką. Nuvykom ir į Balsių malūną pasigrožėti įvairiomis skulptūromis. Išalkę grįžom į Pasvalį ir skaniai pavakarieniavom, ypač gardus buvo desertas – obuolių pyragas su ledais.

One thought on “Šventėm tarptautinę mokytojų dieną

1. Patys pačiausi ir labai pasiilgti mokytojai! Jeigu tik galėčiau sugrąžinti tuos 10 metų atgal, kuriuos praleidau šioje mokykloje… Pačių geriausių mokinių, įsimintiniausių įvykių ir pačių spalvočiausių gėlių!