Draugystės ratas

2018-04-10

Balandžio 10 d. mokyklos pirmokai nekantravo vėl susitikti su darželinukais tęstiniame projekte „Draugystės ratas“. Visi linksmai nusiteikę susitikome Rozalimo darželio-lopšelio sporto salėje. Pirmokai labai džiaugėsi galėdami aplankyti savo buvusius draugus, pamatyti auklėtojas, auklytes, pabuvoti darželyje. Renginio metu buvo prisiminta, kaip sveikai gyventi, kaip elgtis, kad būtum sveikas. Darželio auklėtoja pirmiausia pasiūlė visiems pasimankštinti, po to vyko linksmos estafetės: „Ledo rutulys kitaip“, „Gimnastikos kamuolių šokinėjimo varžybos“, „Kamuoliukas ant lentos“… Vaikai buvo labai energingi, linksmi, palaikė vienas kitą. Šventės pabaigoje suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėjo draugystė. Tad komandos apdovanotos vaisių ryšuliais ir padėkomis.

Šis projektas suteikė visiems dalyviams daug gerų emocijų, mokė gražaus tarpusavio bendravimo, paragino gyventi sveikiau.