Svečiuose pas Rozalimo gaisrininkus

2018-05-23

Gegužės 23 dieną mūsų mokyklos penktokai lankėsi Rozalimo gaisrinėje. Nuvykus į Padubysį, mūsų laukė du stiprūs, tvirti vyrai, kurie su malonumu aprodė savo buveinę, papasakojo, kaip ją patys remontavo, tvarkė, parodė nuotraukas, kuriose matyti, kaip iš apgriuvusio pastato pavyko padaryti puikų garažą ir gyvenamąsias patalpas. Po to laukė smagiausia dalis – šeimininkai leido imti ir liesti visus daiktus, įrangą, papasakojo, kaip ir ką jie veikia su tais nematytais ar žinomais įrenginiais. Mokiniai išbandė viską: įsilipę apžiūrėjo automobilio vidų, užlipo ant viršaus, rengėsi gaisrininkų drabužiais. Tai buvo smagi ekskursija pas žmones, kurie rizikuodami savo sveikata ir gyvybe padeda kitiems.