Žemės diena

2018-03-30

Kasmet mūsų mokykloje vyksta renginiai, skirti Žemės dienai paminėti. Kalame ir keliame inkilus, dalyvaujame įvairiose akcijose: sodiname gėles, gražiname ne tik mokyklos, bet ir miestelio aplinką.

Kovo 30 dieną 5-10 klasių komandos rinkosi į mokyklos aktų salę dalyvauti protų mūšyje ,,Pažink gamtą ir save“. Susiskirstę komandomis mokiniai pasitikrino savo žinias atsakinėdami į klausimus apie gamtą, mus supančią aplinką.

Jau trečius metus rašomi projektai ekologine tema ir gautos lėšos panaudojamos įvairioms akcijoms, mokinių išvykoms, renginiams. Džiaugiamės, kad ir šiemet mūsų mokyklos mokytojų A. Kisežauskės ir J. Dumbrienės parašytam projektui ,,Graži aplinka – doras žmogus“ Pakruojo rajonono savivaldybė ir vėl suteikė finansavimą.