Knygos šventė

2018-03-23

Kovo 23 d. mokykloje vyko tradicinė knygos šventė „Draugauju su knyga”. Šventėje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Pradinukai knygos šventę pradėjo nuo namų darbų – kiekviena klasė pristatė pasirinktą kūrinį ar knygelę, o kitoms klasėms reikėjo atspėti šį kūrinį, jo autorių. Pirmokai vaidino pasaką „Jaučio trobelė”. Antrokai – eiliuotą pasaką „Katinėlis ir gaidelis”. Trečiokai žaismingai pristatė D. Šukio knygeles „Blynų slibinas” ir „Skaniausias vaikas”, ketvirtokai – skaitė ištraukas iš V. Tamulaičio knygos „Skruzdėlytės Greitutės nuotykiai”. Po to prasidėjo viktorina, kur mokiniai galėjo parodyti savo žinias apie knygeles. Už kiekvieną teisingą atsakymą klasės gavo po kortelę su žodžiu. Galiausiai iš šių žodžių mokiniai sudėliojo po patarlę apie knygą ir ją pristatė kitiems. Mokyklos bibliotekininkė V. Abromavičienė supažindino, kaip mokiniai šiais mokslo metais draugauja su knygomis. Ji apdovanojo geriausius skaitytojus knygelėmis, saldžiais prizais. O miestelio bibliotekininkė S. Stanevičienė pakvietė pirmokus tapti miestelio bibliotekos skaitytojais įteikdama po skaitytojo bilietą. Visus 1-4 klasių mokinius apdovanojo knygos žymekliais, o daugiausiai knygelių perskaičiusiems antrokams įteikė saldų prizą.