Mokinių skaitymo gebėjimų gerinimas

2018-02-05

Projektas Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-01-0077 „Mokinių skaitymo gebėjimų gerinimas Pakruojo rajono Balsių, Klovainių, Rozalimo ir Žemynos pagrindinėse mokyklose“

Rozalimo pagrindinėje mokykloje nuo vasario mėn. įgyvendinamas projektas „Mokinių skaitymo gebėjimų gerinimas Pakruojo rajono Balsių, Klovainių, Rozalimo ir Žemynos pagrindinėse mokyklose“. Projekto tikslas – pagerinti mokinių skaitymo pasiekimus diegiant naujus bendrojo ugdymo proceso organizavimo modelius mokyklose. Vykdant projektą bus siekiama veiksmingų pokyčių organizuojant ir tobulinant ugdymą. Ugdymas bus organizuojamas moduliais, mini stažuotės – idėjų mainai besitobulinančiose ir konsultuojančioje Joniškio ,,Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Pastarosios mokytojai dalinsis savo sukaupta patirtimi, ves atviras pamokas, analizuos mūsų mokyklų pamokas, teiks pasiūlymus ir konsultacijas. Mokytojus konsultuos šiaulietis mokytojas ekspertas V. Tamašauskas. Mokytojai turės galimybę kelti kvalifikaciją dalyvaudami mokymuose.

Vasario 5 d. mūsų rajono keturių mokyklų atstovai susitiko su joniškiečiais aptarti projekto darbus.

Daugiau informacijos: http://www.pakruojis.lt/index.php?2136506182