Viktorina Lietuvos šimtmečiui paminėti

2018-03-12

Kovo 12 dieną mokykloje vyko viktorina ,,Ką žinai apie Lietuvą ir lietuvius?“ Tai renginys, skirtas Lietuvos šimtmečio paminėjimui. Viktorinoje dalyvavo 5-7 klasių ir 8-10 klasių mokiniai. Jie burtų keliu buvo suskirstyti į komandas ir atliko mokytojų G. Ilgarūbytės, I. Gugienės ir R. Šaltmerienės paruoštas užduotis. Jų metu mokiniai turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvos istoriją, atpažinti lietuvių autorių kūrinių ištraukas, paaiškinti frazeologizmus, išspręsti kryžiažodžius apie Lietuvos vietovardžius. Pirmojoje grupėje nugalėjo ,,Lietuvių“ komanda: penktokės Gabija G. ir Ugnė, šeštokai Kajus ir Dominykas, septintokai Kazys ir Aivaras. Antrosios grupės nugalėtojai ,,Protinguoliai“: aštuntokės Erika ir Andrėja, devintokai Mindaugas ir Eimutis bei dešimtokai Gabrielė ir Tadas. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir išėjo iš salės truputį daugiau sužinoję apie Lietuvą ir lietuvius.