Saldi ekskursija į pajūrį

2018-02–

Žiemišką penktadienį Rozalimo pagrindinės mokyklos mokiniai išvyko į Klaipėdą. 6-9 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje UAB „ROSHEN“ konditerijos fabrike.

Atvykus į fabriką išklausėme instruktažo, žiūrėjome trumpą kino siužetą „Šokolado fabrikas“. Mokiniai savo akimis pamatė visą karamelės gamybos procesą. Saldumynų pasaulis nustebino savo konditeriniais gaminiais. Fabrikas gamina: Šokolado plyteles, kramelę, sausainius, krekerius, zefyrus, tortus ir begalę kitų produktų. Mokiniai išbandė karamelės magiją.

Edukacinėje pamokėlėje vaikai galėjo pasijusti konditeriais. Turėjo galimybę pasigaminti rankų darbo ledinuką „Eglutę“. Už šiltą bendradarbiavimą, vaikai buvo apdovanoti saldumynų rinkinukais.

Antra išvykos dienos dalis buvo skirta susipažinti su jūros pasauliu. Mokiniai turėjo galimybe pasigrožėti Danės krantine, Jūrų muziejumi. Persikėlę keltu, pamatėme stovinčių laivų – ekspozicija, aplankėme atsinaujinusį Jūrų muziejų. Vaikus labai sudomino edukacinės erdvės, tropinės žuvys, ruoniai, jūrų liūtai ir kt. Didžiausią įspūdį padarė 25 metrų povandeninis tunelis ir milžiniški eršketai.

Tikimės, kad tai nepaskutinė išvyka, nes edukacinės išvykos praplečia vaikų akiratį, suteikia dalykinių žinių. Šios ekskursijos metu mokiniai sustiprino draugiškumą, tarpusavio bendradarbiavimą, Įgavo daug gerų emocijų.