Saugaus eismo pamoka

2017-10-16

Spalio mėnesį Rozalimo pagrindinėje mokykloje vyko prevencinis renginys „Saugus kelias į mokyklą“. Renginį vedė Pakruojo rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Nida Mažeikaitė ir mokyklos žmogaus saugos mokytoja Vaida Kanišauskienė.

Renginio metu vaikai parodė, atliktus namų darbus, pradinukai piešė piešinius: „Saugus šviesoforas“; „Saugus kelyje“; Saugus eismas“; „ Saugus keliavimas automobiliu“. 5-7 klasių mokiniai kūrė plakatą „Pavojai kelyje. 8-10 kl. Mokiniai vaidino mini spektaklius „Saugus eismas“.

Policijos pareigūnė Nida Mažeikaitė kartu su Amsiumi mokiniams priminė, kaip reikia saugoti savo gyvybę ir atsakingai elgtis gatvėje, kaip taisyklingai užsidėti ir dėvėti atšvaitą, kaip saugiai eiti per pėsčiųjų perėją. Ji taip pat supažindino su dviratininkų eismo taisyklėmis.

Paskaitos pabaigoje mokiniai atliko užduotis: prisiminė kelio ženklus, dviratininkų ir pėsčiųjų pareigas. sprendė kryžiažodžius. Tądien kiekvienai klasei buvo įteikti atšvaitai. Geriausiai pasirodžiusiai klasei buvo įteiktas saldus prizas.

Renginį organizavo žmogaus saugos mokytoja Vaida Kanišauskienė.