Draugystės ratas

2017-10-12

Kelinti metai iš eilės Rozalimo pagrindinė mokykla kartu su Rozalimo vaikų lopšeliu- darželiu vykdo tęstinį projektą „Draugystės ratas“. Šio projekto tikslas įtraukti į aktyvią sportinę veiklą darželinukus bei pradinukus. Projektas vykdomas dviem etapais: organizuojamos dvi sporto pamokos. Rudenį renginys vyksta mokykloje, pavasarį susitinkame darželyje.

Renginio metu ne tik sportavome, bet ir buvo kalbama apie saugų eismą, sveiką gyvenseną.

Rytas prasidėjo mankšta, kurią vedė mūsų mokyklos mokinys bei Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ komandos krepšininkas Tomas Jaroševičius. Vaikai susipažino su specialiu krepšininko apšilimu. Po mankštelės ir sveikos gyvensenos paskaitėlės, prasidėjo estafečių varžybos. Mažieji sportininkai rungtyniavo estafetėse: „Boulingas“, „Manekenų takelis“, „Būk krepšininkas“, „Būk saugus kelyje“. Renginio pabaigoje vaikai žaidė „Balionų tinklinį“. Sirgaliai buvo kupini teigiamų emocijų ir padrąsinančių šūksnių rungtyniaujantiems.

Po žaidimo buvo suskaičiuoti rungtynių rezultatai – nugalėjo draugystė, komandų kapitonai apdovanoti padėkomis, saldžiais prizais.

Sporto šventė suteikė džiugių akimirkų dalyviams, svečiams, kartu leido pajausti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą.