Bėgimo taurė

2017-10-07

Spalio 7 d. Rozalimo pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo projekte ,,Lietuvos bėgimo taurė‘, kuris vyko Pakruojo dvare. ,,Lietuvos bėgimo taurė‘ – tai projektas, kuris vienas iš pirmųjų Lietuvoje į vieną bendruomenę sujungė kelis miestus, kelis bėgimus, kelis bėgimų organizatorius ir daugumą bėgimo profesionalų, mėgėjų ir entuziastų.

Mokyklai atstovavo 5-10 kl mokiniai. Norinčių išbandyti savo jėgas bėgimo trasose atsirado net 23, jie varžėsi įvairiose amžiaus grupėse.

Nugalėtojai ir prizininkai atskirose amžiaus grupėse:

Berniukų, gimusių 2004 – 2005 m. 1 km. – Aivaras Čeponis 4 vieta.

Mergaičių, gimusių 2006 – 2007 m. 1 km. – Miglė Pociūtė 3 vieta.

Visi finišavę dalyviai gavo proginius medalius, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais, medaliais. Po varžybų mokiniai buvo vaišinami karšta arbata ir bandelėmis.

Dėkoju visiems dalyvavusiems bei kviečiu ir kitus aktyviai sportuoti ir dalyvauti varžybose.

Mokytoja V. Kanišauskienė