Europos kalbų diena

Minime Europos kalbų diena

2017-10-02

Mūsų mokyklos mokiniai, kaip ir kiekvienais metais, prisijungė prie renginių, skirtų Europos kalbų dienai. 1-10 kl. seniūnai burtų keliu sužinojo, kokios šalies kalbą pristatys, ir klasės kibo į darbą. Mokiniams reikėjo pagaminti tos šalies vėliavų girliandą. O mokytojai visą savaitę pristatinėjo pasirinktos šalies žymiausius žmones, įdomiausias vietas, įsimintinus kūrinius ar išradimus. Keletą dienų pertraukų metu mokiniai galėjo susipažinti su kai kurių šalių kalbomis muzikos pagalba – ekrane buvo galima pamatyti garsiausius Prancūzijos, Latvijos, Italijos, Estijos ir kitų šalių dainininkus. O baigiamasis akcentas vyko lauke: mokinių pagamintomis vėliavų girliandomis buvo papuošti prie lauko klasės augantys medžiai. Tad keletą dienų tarp krintančių lapų buvo galima pamatyti neįprastų spalvų – taip linksmai primenant, kad pasaulyje ir Europoje yra daug kalbų ir jos visos gražios, įdomios, ypatingos.

Dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams, prisidėjusiems prie šio renginio.

Mokytoja R. Šaltmerienė