Projekto ,,Lietuvių liaudies menas” pristatymas

2017-03-09

Kovo 9 dieną per 6 pamoką mokykloje vyko 9-10 klasių mokinių projekto ,,Lietuvių liaudies menas“ pristatymas. Į renginį pakviesti 5-10 klasių mokiniai pamatė, kaip linksmindavosi mūsų seneliai ir proseneliai. Dalyviai, kuriems padėjo ruoštis muzikos mokytoja J. Skorupskienė ir lietuvių kalbos mokytoja R. Šaltmerienė, žiūrovams padainavo lietuvių liaudies dainų apie meilę, karą, našlaičius, parodė keletą populiariausių to laikotarpio žaidimų bei pakvietė kartu pašokti šokių. Ypač visi smagiai įsitraukė į šokį ,,Gransveras“. Mokiniai taip pat papasakojo, iš kur atsirado, kaip skirstomos lietuvių liaudies dainos, apie ką jose dažniausiai dainuojama. Šiuo projektu norėta parodyti, kad liaudies menas nėra atgyvena, kad jis gali būti patrauklus ir smagus.