„Žalia nata“ vėl skambėjo Rozalime.

2017-03-17

Š.m. kovo 17 d. Pakruojo r. Rozalimo pagrindinėje mokykloje 5- ąjį kartą vyko instrumentinio- vokalinio muzikavimo festivalis- konkursas „Žalia nata“. Festivalio svečius nuotaikingai pasveikino 5-9 kl. mokinių choras, atlikdamas V.J.Lyguto miuziklą „Juokų diena“. Kolektyvų iš Pakruojo ir Radviliškio rajonų pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Visi dalyviai sulaukė dėmesio, palaikymo ir patarimų, o konkurso laureatais tapo Rozalimo pagrindinės mokyklos netradicinės sudėties orkestras, Linkuvos gimnazijos merginų ansamblis ir Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos gitaristų būrelis. Taip pat festivalio dalyviai dalyvavo nuotaikingoje pamokoje- seminare. Šiaulių universiteto docentas, dirigentas G.Ramanauskas pasidalino vertingais patarimais, konkrečiais pratimais, praplečiančiais muzikinės saviraiškos erdvę, drąsinančiais improvizuoti ir pajusti muzikavimo džiaugsmą.