Kovo 11-osios minėjimas

2017-03-10

Mūsų mokyklos mokiniai tradiciškai pamini Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę. Kovo 10 dieną 12 val. visų klasių mokiniai rikiavosi mokyklos kieme iškilmingai eisenai. Pirmieji stojo devintokai, nešini Lietuvos Trispalve, už jų išsirikiavo Rozalimo darželio vaikučiai, toliau – klasės (nuo pirmokų iki dešimtokų), mokytojai, KASP 607 kuopos kariai savanoriai, seniūnijos atstovai. Eisena mirgėjo trimis spalvomis – geltona, žalia, raudona – nes mokiniai nešėsi kas mažą trispalvę, kas širdelę, kas balionų, kas gėlytę – ženklą, kuris simbolizavo meilę Tėvynei. Smagi, šurmuliuojanti ,,gyvatėlė“ iš mokyklos nuvinguriavo į bažnyčią, kur laukė klebonas A. Žibėnas. Čia buvo laikomos mišios, pašventinta vėliava. Po to visi susirinko prie Rozalimo Angelo – tradicinėje vietoje, kur vyksta susibūrimai. Sugiedojus Tautinę giesmę, 6 klasės mokinė Akvilė padeklamavo Maironio ,,Lietuva brangi“, mažieji dalyviai darželinukai irgi eilėraštuku išsakė savo meilę Tėvynei, mokyklos direktorius G. Skorupskis priminė, kodėl mes čia susirinkom, kiekvienos klasės atstovai uždegė po žvakutę. Paskui KASP 607 kuopos kariai savanoriai pagerbė Lietuvą, tautą ir Nepriklausomybę trimis salvėmis.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios šventės ir parodžiusiems meilę bei pagarbą savo tėvynei Lietuvai.