„Muilo gaminimas ir pakavimas“

2017-02-28

Rozalimo pagrindinėje mokykloje vyko edukacinis užsiėmimas mokytojams „Muilo gaminimas ir pakavimas“, kurį vedė Šiaulių dailės studijos „Skizze“ konsultantė Kristina.

Tai nesudėtingas, bet labai įdomus ir malonus procesas, kurio metu pasirinkome gaminamo muilo formą, spalvą, kvapą, faktūrą, o paskui gaminį gražiai supakavome.

Muilus gaminome iš ekologiškos muilo bazės. Naudojome eterinius aliejus ir kitus vertingus priedus.

Rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdieninio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapus akcentas, puošiantis vonios kambarį.

Užsiėmimas mums visoms patiko. O ypač džiaugėmės savo rankomis pasigamintais muilais, kuriais pasinaudosime ir dar galėsime padovanoti artimiems draugams.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė