Pradinukų karnavalas

2016-12-22-23

Mūsų mokyklos pradinukai džiugiai sutiko kalėdines šventes. Pirmiausia mažuosius mokinukus aplankė Kalėdų Senelis iš Švedijos. Jis atvyko su netikėta dovana – kvietimu į Panevėžio J.Miltinio dramos kalėdinį spektaklį . Žinoma, Kalėdų Senelis atsivežė ir dovanų maišą, kurį atrišti buvo galima tik prieš pat Kalėdas.

Gruodžio 22 dieną pradinukai linksminosi mokyklos aktų salėje. Pasipuošę karnavaliniais pasakų herojų kostiumais šoko, dainavo, deklamavo, žaidė žaidimus. Neužmiršo ir pasimankštinti kartu su Kalėdų Seneliu. Po pasirodymų mažųjų laukė kalėdinė diskoteka. Po to pradinukai sugužėjo į klases, kur šventę tęsė kartu su tėveliais.

Gruodžio 23 dieną iš ryto visi pradinių klasių mokiniai išvyko į spektaklį „Ar pažįsti Kalėdų Senelį?“. Šis nuotaikingas ir išradingas spektaklis patiko visiems mokinukams ir mokytojoms.