Ketvirtokų finansinio raštingumo konkursas „Jauna piniginė“

2016-10-27-2016-12-11

Spalio 27 d. – gruodžio 11 d. Lietuvos bankas kvietė Lietuvos mokytojus ir moksleivius išbandyti jėgas finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“, kuriame komandos buvo skatinamos kūrybiškai ir įdomiai lavinti savo finansinio raštingumo įgūdžius.

Ketvirtokai (mokyt. A.Sinelnikienė) turėjo sukurti šūkį, pasirinkti ir kartu su komanda internete peržiūrėti finansinio raštingumo pamoką „Asmeniniai finansai? Tai paprasta!“. Vėliau komandai reikėjo aptarti pateiktą medžiagą ir savo nuomonę aprašyti vertinimo anketoje. Pabaigoje mokiniai turėjo sukurti istoriją ir komiksus apie asmeninius finansus.

Už nuoseklų ir kūrybišką konkurso užduočių įgyvendinimą komanda apdovanota Lietuvos banko prizais.