Seminaras bibliotekininkams

2016-02-19

2016m. vasario 19 d. Pakruojo rajono mokyklų bibliotekininkai dalyvavo seminare „Projektų inicijavimas ir rengimas”, kurį vedė lektorė iš Šiaulių apskrities P.Višinskio viešosios bibliotekos Regioninio bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus projektinės veiklos organizatorė Neringa Rutkauskienė.

Kas yra projektas, kaip jį parašyti. Pastaruoju metu ši tema labai aktuali, madinga. Projektas, tai iniciatyva, keičianti situaciją. Seminare aiškinomės ,kaip parašyti projektą, kokios pagrindinės projekto dalys, etapai. Sužinojome, nuo ko pradėti projekto rašymą, koks kūrimo procesas ir kokie atraminiai punktai. O atmintinė, su kuria buvome supažindintos, padės, kai pačios rašysime projektus. Už suorganizuotą seminarą dėkojame rajono mokyklų bibliotekininkų veiklą kuruojančiai R.Leimontienei.

Rašykime, mėginkime ir nenusivilkime, jei iš karto nepavyks!

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė