Rozalimo krepšininkai- rajono čempionai

2015-11-19-26

Lapkričio mėnesio 19 ir 26 dienomis mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Pakruojo rajono bendrojo lavinimo mokyklų krepšinio varžybose.

Berniukų grupėje rungėsi šešių rajono mokyklų komandos. Mūsiškiai, pogrupyje užėmę antrą vietą, laimėję pusfinalį išėjo į finalą. Jame nugalėjo Žemynos mokyklos komandą ir turnyre užėmė pirmąją vietą.

Mergaičių komanda susirungė su klovainietėmis. Jas nugalėję tapo rajono čempionėmis.

BERNIUKŲ KOMANDA: sėdi iš kairės Tadas Budzevičius, Džiugas Petrauskas, Dominykas Pocius, Deivydas Pocius, stovi iš kairės Mindaugas Geležėlė, Tomas Jaroševičius, Erikas Gasparavičius.

MERGAIČIŲ KOMANDA: sėdi iš kairės Silvija Baginaitė, Raimonda Vereškaitė, Laura Liukpetrytė, Gintautė Diringytė, Viktorija Plungytė, stovi iš kairės Gabija Trumpytė, Dainora Kazokaitytė, Viltė Žeimytė.

One thought on “Rozalimo krepšininkai- rajono čempionai