Pyragų popietė

2015-11-17

Lapkričio 6-oji – pasaulinė pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir dalintis su draugais, bičiuliais, kolegomis.

Rozalimo pagrindinės mokyklos bibliotekininkų būrelio iniciatyva taip pat nutarta paminėti šią gražią šventę. Visų klasių mokiniai, mokytojai pritarė šiai iniciatyvai ir kruopščiai ruošėsi. Ryte mokiniai keliavo į mokyklą nešini pyragais, pyragėliais, keksais, tortais. Papuoštoje aktų salėje susirinko beveik visa mokykla. Išsirinkę vertinimo komisiją, mokiniai pradėjo pristatinėti savo skanumynus. Nustebino ketvirtokai – į renginį atsinešė net 11 pyragų, o trečiokai taip pat neatsiliko. Jie pristatė aštuonis pyragus.

Rinkome gardžiausią, skaniausią pyragą. Komisijos ir visų dalyvių nuomone, nugalėtojais tapo broliai Ignas ir Dominykas Janušauskai, pristatę labai gardžius tortus. Paskui visi ragavo gardumynus, skanėstais dalijosi su draugais, mokytojais.

Renginys įspūdingas. Nutarėme kitais metais vėl suruošti tokią popietę.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė

2015_pyrag_1 2015_pyrag_2 2015_pyrag_3