Velykinių edukacijų savaitė

2024-03-29

Išaušo rytas nematytas,nuostabus.
Saulės zuikučiai žaidžia po pievą ir namus.
Štai ir atėjo Šventos Velykos-
Džiaugiasi pievos ir miškai.
Suskamba dainos,kyla į dangų
Skambūs pavasario balsai.

Šia daina šiandien prasidėjo Velykinių edukacijų savaitė. Kartu su Velykės padėjėju kiškiu vaikai mankštinosi, žaidė ir aišku- darbavosi. Dažė, spalvino, margino dekoracijas Velykų medeliui. Rytoj vaikučių lauks nauja diena ir nauji iššūkiai.

Rid rid rid margi margučiai.
O čia čia maži vaikučiai.
Jei margučiai neriedės,
Tai vaikučiai nedinės!
(Vytė Nemunėlis)

Antroji edukacinės savaitės diena. Kalbėjome apie patį svarbiausią Velykų simbolį- margutį. Kodėl jis yra dažomas? Dažytas kiaušinis- gyvybės galia.

Margutis, artėjančių Šv. Velykų šventės simbolis, kuris simbolizuoja gamtos atgimimą. Margutis vaikams teikia didelį džiaugsmą, tad vaikučiai smagiai nusiteikę ir atkeliavę į “Dekupažo dirbtuvėles” savo rankutėmis kruopščiai, atsakingai, kūrybingai, šiltai ir draugiškai, kiekvienas susipažinęs su dekupažo technika ir priemonėmis, sukūrė po didelį, spalvingą autorinį Margutį. Veikla reikalavo didelės kantrybės, bet rezultatai – puikūs.

Pasipuoškite namus, ridenkite margučius ir į kiekvienus namus te atkeliauja Velykų bobutė. Gražių ir šiltų švenčių.

Ketvirtoji Velykinės savaitės edukacija.

Kai labai tiki savo svajone ir laikai ją savo širdutėje ji būtinai išsipildo ir nesvarbu ar ji iškrito iš tavo kišenės,svarbu liko tavo širdyje…Šiandieninėje veikloje,vaikai žiūrėjo lėlių spektaklį „Kiaušinio svajonė”. Tai istorija apie paprastą kiaušinį,kuris svajojo tapti Velykiniu margučiu…Ir vieną stebuklingą rytą – noras išsipildė,nes kiaušinis vardu Jonukas tuo labai tikėjo ir laikė savo širdyje…

Tikėkite savo svajonėmis. Džiaukitės kartu su šeima Šv.Velykų rytmetį susėdę prie švento stalo. Mėgaukites akimirkomis kartu,mylėkite ir būkite mylimi.

Greit prabėgo mūsų darželyje edukacinė Velykų savaitė, kuri buvo pilna įspūdžių, gerų emocijų. Džiaugiamės įvairiomis veiklomis, vaikučių ir pedagogių pasirodymais. Šiandien ją užbaigė”Kiškučių” grupės vaikučiai savo trumpu meniniu pasirodymu, visi kartu šokome, dainavome daineles, lauke dažėme medinius kiaušinius, kurie papuošė darželio kiemą ir vaišinomės Velykų bobutės paliktomis vaišėmis. Sakoma, jog kartu su pavasario saule, šv. Velykomis į žemę grįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tesugrįžta jis ir į Jūsų namus, ir į Jūsų širdis! Gražių, jaukių, šiltų artėjančių švenčių!