Pasaulinė Žemės diena

2024-03-20

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Pakruojo rajono Rozalimo pradinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai nuo pačio mažiausio iki didžiausio, visą savaitę dirbo “iš peties”. Susipažino su gaubliu, suprato kiek žemėje vandens ir kiek sausumos, aptarė planetos problemas, kalbėjosi, diskutavo, eksperimentavo, suprato, kaip kiekvienas gali rasti sprendimų ją išsaugoti, puoselėti bei tausoti gyvąją gamtą. Mokėsi rūšiuoti atliekas, gamino įvairiausius kūrinius iš antrinių žaliavų, kuriuos nešė į darželį, skaitė, žiūrėjo vaizdines medžiagas, atliko įvairiausius darbus, darbelius. “Ežiukų” gr. vaikai turejo praktinę, patyriminę išvyką į Rozalimo pušyną, kuriame rinko šiukšlytes, ugdėsi sąmoningumą rūšiuoti atliekas, gėrėjosi tyra, bundančia gamta, stiprino fizinę bei emocinę sveikatą.

Prie projekto prisijungė ir mokyklos mokinukai. Parodėlė eksponuojama darželio salėje, visi kviečiami pasidžiaugti vieni kitų išradingumu, bendruomeniškumu ir skleidžiama meile žemei.

Daugiau nuotraukų čia