Pirmokų krikštynos

2023-10-27

Mūsų mokykloje jau tapo tradicija – prieš rudens atostogas ketvirtokai krikštija mažuosius pirmokus. Po Žinių karalystę pakeliauti pakvietusios Geroji ir Blogoji fėjos su mokytojais Skaičiuokliu, Abėcėle, Žiniuke ir Smalsuole pirmokams ir jų mokytojai davė keletą išbandymų: patikrino, ar moka skaičiuoti, pažįsta raideles ir savo kūno dalis. Antrokai su trečiokais pakvietė kartu pašokti. Tradiciškai pirmokams teko prisiekti, kad jie bus mandagūs, linksmi, žingeidūs ir mylės savo mokyklą. Mokytoja pasižadėjo neužduoti daug namų darbų, vežti į keliones ir daug šypsotis. Pirmokėlių mokytojos taip pat laukė išbandymas – iš balso atpažinti savo mokinukus.

Ketvirtokai nusprendė, kad nuo šiol pirmokai tampa tikrais mokiniais. Šventės pabaigoje išsirinkę krikšto tėvelius – mokinius, kurie jais rūpinsis ir globos – buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Krikštytojai, įteikę atminimo dovanėles, pasveikino mažuosius tapus tikrais mokiniais. Šventė baigėsi linksmais šokių rateliais.

Daugiau nuotraukų: čia