Vasaros stovykla „Mozaika”

2023-06-05

Pirmoji diena

Stovyklos atidarymas prasidėjo linksmai – šokiais. Šiandien vyko STEAM veiklos. Atlikome du smagius eksperimentus „Šokantys kukurūzai” ir „Holograma”. Vaikams labai patiko žaisti „Bingo” ir „Policininkus”.

Rytoj laukia sporto diena. Iki susitikimo!

Antroji diena

Stovyklos „Mozaika” antros dienos akimirkos. Sporto diena. Sporto klube “Balnionis”, žaidimai mokykloje ir paveikslėlių iš gamtinės medžiagos kūrimas.

Trečioji diena

Trečioji stovyklos diena. Edukacinė kelionė į Kleboniškius. Susipažinome su senoviniais pastatais, darbo įrankiais, išgirdome įdomių pasakojimų apie prieš 150 metų gyvenusių kaimo žmonių buitį.

Ketvirtoji diena

Ketvirtoji stovyklos diena. Šiandien smagiai leidome laiką Naisiuose. Mokėmės būti žirgais edukacinėje veikloje „Pabūk žirgu”. Visiems puikiai pavyko atlikti skirtas užduotis, todėl kiekvienas gavo diplomą. Vėliau nuvykome prie Laimės ežero, kurio saloje stebėjome rubuilius triušius, apžiūrėjome angelų skulptūras. Grožėjomės vandens lelijomis ir žuvelėmis. Ypač buvo smagu pabraidyti. Grįžę į mokyklą žaidėme su vandens balionėliais ir kamuoliu.

Penktoji diena

Penktoji stovyklos diena. Pažintinis-ekologinis žygis Rozalimo miško parku. Baigėme valyti likusius informacinius stendus, rinkome šiukšles ir atlikome kelialapyje nurodytas užduotis. Parko estradoje laukė įvairūs žaidimai, rungtys ir tai, be ko neįsivaizduojame šventės: muzika, balionai, šašlykai, ledai ir lauže kepti zefyrai. Iškilmingai paskelbėme stovyklos “Mozaika” uždarymą! Visiems linkime geros vasaros!