Paskutinis skambutis

2022-06-22

Birželio 22 dieną Rozalimo 6-10 klasių mokiniams nuskambėjo paskutinis skambutis. Aišku, visas dėmesys buvo skirtas vyriausiems – dešimtokams. Iš klasės, kurią smagiomis nuotraukomis papuošė jaunesnieji mokyklos draugai, skambant paskutiniam skambučiui, pirmokės Dorotėja ir Fausta atvedė dešimtokus į salę, kur jų nekantriai laukė draugai, mokytojai, tėveliai. Renginio vedėjos Liepa ir Urtė kvietė pasidžiaugti paskutinėmis akimirkomis šioje mokykloje, apmąstyti ateitį. O prisiminti pirmuosius ketverius metus mokykloje pakvietė jų pirmoji mokytoja Gitana. Auklėtojos Vaida ir Rasa palinkėjo pasirinkti tai, kur linksta širdis. Nepamiršti mokyklos kvietė ir laikinai einanti direktoriaus pareigas Loreta Nomgaudienė įteikdama išeinantiems padėkas ir pažymėjimus. Vyresniuosius draugus sveikino 6-7 kl. kanklininkių ansamblis, 6 kl. mokinių atliekamas kūrinys dūdelėmis ir 6-8 kl. mokinių linksmas šokis. Dešimtokai atsisveikindami padovanojo mokyklai sėdmaišius, o Augustės ir Eimantės atliekamos dainos sugraudino ne vieną. Išlydėjus vyresniuosius buvo padėkota ir kitų klasių mokiniams – už gerą mokymąsi, aktyvią nepamokinę veiklą, dalyvavimą įvairiuose konkursuose, projektuose, olimpiadose.