,,RaKTas į pažinimą“

2022-05-06

Gegužės 6 d., penktadienį, mokykla po pamokų neištuštėjo – 6-10 klasių mokiniai rinkosi į renginį ,,RaKTas į pažinimą“, kurio tikslas – pažinti save, išmokti atskleisti savo stipriąsias puses, būti naudingu bendroje veikloje. Nuo 18 val. renginio dalyviai kūrė ir gamino tėveliams kvietimus į Šeimų vakarą, kuris vyks gegužės 27 d. Visi aktyviai dalyvavo veikloje: vieni gamino ir puošė kvietimus, kiti rinko tekstą, tretiems teko pabūti aptarnaujančiu personalu. Buvo ir ,,patikros kontrolė“, kurios neperėję kvietimai buvo grąžinami į ,,gamybą“ tobulinti. Iš viso pagaminom 95 kvietimus, kad kiekvienas mokinukas ir darželinukas galėtų jį įteikti tėveliams ir pakviestų dalyvauti Šeimų vakare. Po to valgykloje gaminomės vakarienę – sau ir draugui: kas karštus, kas šaltus sumuštinius, kas sausus pusryčius, kas užpilamas sriubas… Žodžiu, meniu buvo įvairus. O septintokai net pagamino vaisių desertą. Vėliau dauguma sugužėjo į aktų salę, kur vyko diskoteka, o norintys laiką leisti ramiau rinkosi klasėje, kur žaidė stalo žaidimus. O smagiausia dalis – naktinis kino seansas, kuris tęsėsi iki švintant. Ryte, kas numigę, kas ne, išbandę įvairias veiklas, iki soties prisibendravę, tvarkėsi savo daiktus ir ruošėsi namo. Taigi norint pažinti save, geriausia tai padaryti bendraujant ir bendradarbiaujant su kitais.